• image
 • image
 • image
 • image
 • Mooi!
 • image
 • image
 • image
 • Tulpjes
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Kwal

Kampkrant WEK 2016 3.maandag

Maandag 25 juli... Dag 3

 

 

We gingen onbijten.toen werd voor het eerst kind van de dag bekendgemaakt dat waren jules en chirina.toen haden we vrijentijd.daarna kwam wendy die teste of we muzikaal waren het is gelukt.en toen gingen we een tocht lopen.we kwamen uit bij een park daar gingen we watersmokkelen team 2 wonnen.en we gingen lunchen en we kregen appelsap en sinasappelsap.we gingen terug lopen en toen we aankwamen hadde   we  vrijentijd.daarna gingen we kaarten maken die u mischien hebt.we  hebben gedoucht om de beurt.gingen we macaroni eten en het toetje was vla.we hebben vrijentijd!

Gemaakt door: Bram en Jeremy