• image
 • Mooi!
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Tulpjes
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Kwal
 • image
 • image

Kampkrant WEK 2016 2.zondag

Zondag 24 juli... Dag 2

 

We stonden op en gingen onbijten en somige kinderen hadden carve waarmee we knikkers kunnen verdienen. De knikkers hadden we nodig voor eten en zwemmen te betalen. En je kan knikkers krijgen door spellen te winnen en door te corveeen enkind van de dag te zijn. Wendy kwam en we moeste er uit zien als verloren jongens en meisjes dus gingen we knuselen: dieren oren  en een verkijker om de piraten te zien ankomen. En toen kwam Tootles en dat is een verloren jongen die al groot geworden is. 

We hebben getreend met Tootles om sammen te werken want dat is een eigenschap vaneen verloren jongen en meisje. We hebben 6 spellitjes gedaan zooals geblindoekt een parkoer lopen.en derna heben we een watergevegt gedaan en trampolinen gesprongen. We heben  gegegten vistiks en ardapuls en bonen en het lekers was de vistiks. Ik ga je stiekem vertellen wat we zo gaan doen we gaan een kampliedje maken over Nooitgedagtland.

Groetjes Bo Bornebroek en Niki