• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Kwal
 • image
 • Mooi!
 • image
 • Tulpjes
 • image
 • image

Kampkrant WEK 2015 7.vrijdag

Vrijdag 24 juli... Dag 7

 

Als aller eerste kwam vandaag Wijze Bizon met vier stukjes papier. Deze waren van een brief van Zwarte Rat (dat is een Jagende Jakhals).

We moesten nog tien andere stukjes papier zoeken dan pas hadden we de brief compleet.

De Zwarte Rat stuurde deze brief eigenlijk naar het opperhoofd van de Jagende Jakhalzen.

En hij schreef hier in waar ze Big Cheef vastgebonden hadden. Deze stukjes moesten we zoeken in het bos, maar er waren ook andere indianen in het bos.......Jagende Jakhalzen.

We moesten goed oppassen, want anders waren we de stukjes brief kwijt. Het spel begon met de stukjes naar Wijze Bizon brengen over een gevaarlijk pad. We konden alleen langs de Jagende Jakhalzen als we met onze hele substam samen waren, want de Jagende Jakhalzen konden niet tegen vriendschap. Nadat we alle stukjes naar Wijze Bizon hadden gebracht gingen we terug naar het gebouw en middageten.

Toen gingen we de stukjes aan elkaar plakken we zagen dat er een stukje misten, maar dat was gelukkig niet erg, want we waren wel slim genoeg. Op die brief stond een route naar Big Cheef die niet zo makkelijk was, want je moest voor die routte een kompas gebruiken. Toen vonden we Big Cheef in het bos vastgebonden aan een boom. We zijn toen weer met Big Cheef en Wijze Bizon naar de totempaal gegaan en hebben een dans gedaan om de totempaal weer zijn krachten terug te geven. Alles was weer goed want hij had de krachten weer terug en alle indianen van de Huilende Wolvenstam konden nu weer beter worden en de Jagende Jakhalzen konden nu de Huilende Wolven niks meer doen! Big Cheef en Wijze Bizon waren erg blij en namen afscheid van ons.

Toen gingen we ‘paintballen’ met de substamen. Dat doen we op scouting altijd met houten bordjes met wc papier en waterpiestolen en als je wc papiertje nat is ben je af. Dat was erg leuk, je kon je overal op het veld verstoppen. Je moest uiteindelijk de vlag van de andere substam pakken.

Na paintballen gingen we onze biekienie aandoen of zwembroek want we gingen waterglijden over een zeepbaan :D. Toen gingen we trampoliene springen en tomatensoep en pannekoeken buiten eten! Mmmmmm. Na het eten mochten we ons klaarmaken voor de disco en iedereen ziet er nu mooi uit. Zometeen dansen en snoepen!!! Zin in!

 

Groetjes, Meike en Jeremy. Tot morgen!