• Tulpjes
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Kwal
 • image
 • image
 • image
 • Mooi!

Kampkrant WEK 2015 6.donderdag

Donderdag 23 juli... Dag 6

 

 

Iedereen was moe bij het opstaan, maar bij het ontbijten viel het wel mee en we kwamen gauw in actie door Wijze Bizon en Gevederde Aspirine. Gevederde aspirine: is de medicijnman van de huilende wolven.

We moesten leren goed proeven, een quiz van kruiden wat we er over moesten weten,en kunst gingen we maken met vinger verf om de totempaal extra mooi en extra krachtig te maken, en ook een rebus oplossen om de route naar de schatkist en code van de schatkist te weten en te openen want in die schatkist zat een kruid (Dille) en route’s voor de speurtocht die we moesten afleggen om de overige kruiden te kunnen vinden en daar dan een magisch en gezond drankje van te maken en dat drankje bestond uit: dille, mint, lenteui, basilicum en krulpeterselie. we moesten ook een extra drankje maken om aan big chief te kunnen geven zodat hij niet dood ging. Toen gingen we samen met Wijze Bizon en Gevederde Aspirine in een kring staan en iedereen dronk circa 25% van het magiesche drankje op en de rest gooiden we in een kuil bij de de totempaal als vierde magische symbool. We gingen om de kuil een dansje doen om de totempaal zijn krachten bijna helemaal terug te geven omdat we nog niet Big Chief hadden gevonden. We kregen vrijen tijd en daarna eten gemaakt op het kampvuur:als eerste brantnetel soep, gepofte aardapel, mais kolf, en vlees rol (extra lekker met zout, suiker en kruitnagel) en als toetje marshmalow, als echte indianen :D. En het kampliedje hebben we gezongen over de indianenen en daarna een bos spel met de wigwammen en de minitotems: alle substammen kregen drie minitotems in hun eigen kleur bijvoorbeeld, rondbuiken groen,  roodhuiden rood,  witvoeten wit, platvoeten geel, we moesten die veroveren elke substam moest van alle anderen een totem stelen in de afgelegen vakken na het spel gingen we naar bed weltrusten!!!!!!!!!!

 

Groetjes Sam en Nienke B. :D

 

 

 

 

.