• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Tulpjes
 • Kwal
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Mooi!

Kampkrant WEK 2015 5.woensdag

Woensdag 22 juli... Dag 5

Vanmorgen hadden we erg zin in het zwemmen we gingen naar zwembad Roerdomp.

We zaten in de auto en hadden geen geduld. Eindelijk waren we daar. Toen we daar waren rende we meteen het water in (En dat was heel leuk hoor). Daarna moesten we verzamelen en moesten we onze boterham opeten en kregen we een pakje drinken met een appel. Daarna gingen we weer zwemmen. Toen we weer in het zwembad waren gingen Lisanne en Madelon mee met ons zwemmen. Maar toen gingen de golven aan, toen de golven gestopt waren gingen we met zijn alle van de waterglijbaan af. En sommigen kinderen hadden teken. En we moesten samen met een staf of 2 ergens naar toe niet alleen. Sommige kinderen hadden een duikplank ondekt en sprongen er vanaf (Er was een kleine en een grote duikplank). Daarna kregen we een ijsje van lotte omdat ze jarig was. Daarna moesten we jammer genoeg naar het gebouw en hebben we gedoucht. Daarna kregen we vrijetijd. We kregen na de vrijetijd lekker frietjes en frikandel of kroketten we mochten het van de tafels eten J. Daarna gingen we pyama aan doen en ons isomatje pakken voor de film!. En daarna tanden poetsen en handen wassen en dan voeten wassen en dan het isomatje trug legen en dan slapen

Nienke K, Renske