• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Tulpjes
 • image
 • Kwal
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Mooi!

Kampkrant WEK 2015 3.maandag

Maandag 20 juli... Dag 3

 

We mochten uit slapen tot half negen. Toen gingen we aan kleden en kregen we vrije tijd en daarna gingen we eten en zoals altijd eerst bruin brood en dan wit brood en daarna kind van de dag en in dit geval was Annelieke en Sam kind van de dag. Lotte was ook jarig we hebben gezonge  en ze mocht kaarsjes uit blazen en cadotje uit paken. En toen weer vrije tijd en er moesten mensen korvejen en wc’s poetsen. We vonden een brief van de jagende jakhalzen en die zijn gemeen. Deze brief vonden we in de bek van de wolf van de totempaal en aan de brief zat een rode veer van de verenbuidel die de jagende jakhalzen gestolen hebben maar we hebben ze terug gevonden. Daarvoor hebben we een tocht lopen met speletjes. Wijze biezon ging mee lopen en ze zat in het groepje plat voeten. We moesten de veren volgen en toen ging het regenen. Op het einde van de tocht hebben we de veeren buidel die gevonden was begraven bij de totempaal samen met wijze bizon. We hoeven nog maar 2 magische symbole en big chief en dan dansen maar (disco). En we moesten dochen en een kaart maken voor jullie.  En daar na hebben we tacko’s gehad: mmmmm lekker! en we gaan bizon bort spelen als avond progama.

Geschreven door: Rikki-leigh en Annelieke tot de volgende kamp krant!