• Tulpjes
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Mooi!
 • image
 • image
 • Kwal
 • image
 • image
 • image

Kampkrant WEK 2015 2.zondag

Zondag 19 juli... Dag 2

 

Toen we wakker werden was het een grote bende en toen zijn de kabouters tog uit gaan slapen en toen hebben wij onbijt gehad. Witte Veder kwam langs  vervolgens gingen we knutsellen. We hebben indianen tooien gemaakt en daarna pijl en boog, een vredespijp of een bijl en daarna gingen de meesten hun laten schmienken als indianen. En de totempaal van de huilende wolvenstam was verbrand door de jagende jakhalzen (de slechte stam) dus gingen wij de indianenstam helpen om de totompaal mooier te maken zodat hij zijn krachten weer terug krijcht. Toen mochten wij even vrije tijd  en toen ging de fluit en toen gingen wij verschillende spellen doen sammen met Snelle Speer. Deze spellen waren om te kijken of we echten indianen zijn zoals: speerwerpen, lassowerpen, we hadden ook licht singalen gedaan en mnm’s met rietjes naar de overkand gebracht en veertjes naar de emmer gebracht om ermee te blazen bij de wind. En daarna hadden wij weer vrije tijd en toen gingen sommige ook op de schommel en de trampoliene. Daarna kwamen Snelle Speer,Witte Veder en Weize Biezon naar ons toe om de foto te maken en de strijt bijl met machische krachten (een van de gestolen machische voorwerpen) begraven bij de totompaal zodat de totompaal meer krachten heeft en de huilende wolvenstam weer beter kan worden nu hoeven wij nog maar 3 machische voorwerpen te zoeken en het operhooft te vinden (deze is ontvoert door de slechte stam) en dan is alles weer goed. toen gingen we eten we hadden aardappellen met sperziebonen en met visstik toen hadden wij vrije tijd en mochten we allerlij dingen doen bijvoorbeeld: voetball op de trampolien in de snoepkraam werken op de schommel en in het bos. sommige kinderen hadden bijna geen goud klompjes meer.en goudklompjes zijn van die soort goude stenen waar je het eten mee moet betalen en het zwemmen en het ontbijd.en we hadden een wijgerbon en met die wijgerbon hoevde je niet je avond eten op te eten (als je het echt niet lekker vind) als je je wijgerbon niet inleverd krijg je een snoepzak aan het eind van de week.dalijk gaan we kampvuur doen en een liedje bedenken voor het indianen kamp.

Groetjes Ana & Lotte.

 

 

 

Noot van de staf:

We hebben een eigen kampnummer gemaakt op de muziek van het nummer Budapest van George Ezra, hier volgt de tekst:
Couplet 1:
Op dit zomerkamp in,
Maria Hoop
Helpen wij indianen
Wij zijn hun laatste...
Prechorus 1:
Hoop, oh
Hoop, oh
Hun laatste Hoop 

Couplet 2:
Wij hebben 4 substammen
Ze doen hun best
om indiaan te worden
Net als in het west
Prechorus 2:
West, oh
West, oh
Net als in het west
Refrein
Welpen en kabouters zijn nu samen bij elkaar,
Wij zoeken 4 symbolen
en Wijze Bizon weet niet waar
Couplet 3
Wij helpen Wijze Bizon
En Snelle Speer
Maar ook Witte Veder
Ze weten het....
Prechorus
Niet meer, oh
Niet meer, oh
Het niet meer
Refrein
Welpen en kabouters zijn nu samen bij elkaar,
Wij zoeken 4 symbolen
en Wijze Bizon weet niet waar
Couplet 4
Big Chief is verdwenen
Waar is hij nou,
We moeten hem gaan vinden
en wel een beetje...
Prechorus
Gauw, oh
Gauw, oh
Een beetje gauw
Refrein 2x
Welpen en kabouters zijn nu samen bij elkaar,
Wij zoeken 4 symbolen
en Wijze Bizon weet niet waar