• image
 • image
 • image
 • image
 • Tulpjes
 • image
 • Mooi!
 • Kwal
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Kampkrant GV 2017 7.vrijdag

Vrijdag 21 juli... Dag 7

Na de themadag, die door de hoeveelheid activiteiten erg vermoeiend was en twee potjes weerwolven, was iedereen erg moe. Daarom besloten we om de groep niet te vroeg te wekken. Uiteindelijk zat iedereen rond de klok van 10:00 uur aan de ontbijttafel. De groep kreeg de leuze: of zeskampspellen, of nog eens naar het natuurbad. Het grootste deel koos voor het natuurbad, al had een enkeling wel zin in een zeskamp. Daarom werden allerlei materialen meegenomen en kon er bij het natuurbad ook nog wat van activiteiten gedaan worden. Zo werden beide keuzes toch een beetje gecombineerd.

In de tussentijd dat iedereen aan het dag strand was, werden er nog boodschappen gedaan en werd de keuken al afgebroken. Dat gaat ons morgen bij het afbreken van ons kamp en het laden van de vrachtwagen een hoop tijd schelen. We hebben begrepen dat de vrachtwagen al rond de klok van 09:30 uur op het kampterrein aanwezig is, dus we kunnen op tijd beginnen met laden.

De groep kwam rond de klok van 18:00 uur weer op het kampterrein aan gebracht met auto’s. In de tussentijd was een andere stafauto onderweg om wat frietjes te halen. Dat ging er wel in.

Straks hebben we nog een afsluitend kampvuur en gaan we aan de laatste nacht op het kampterrein beginnen. Dit gaat altijd weer met gemengde gevoelens. Enerzijds heel leuk dat we weer naar huis gaan en ons eigen bed gaan opzoeken, anderzijds ook een afscheid van een kamp met een leuke sfeer.

Door de keuze van de groep om naar het dag strand te gaan, is er nauwelijks iets veranderd in de score voor de kamptotem. We hebben vanavond nog en eventueel morgen nog. De score kan nog beïnvloed worden, al wordt dat wel steeds moeilijker. We zullen het morgen weten.