• Mooi!
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Kwal
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Tulpjes
 • image
 • image

Kampkrant GV 2017 6.donderdag

Donderdag 20 juli... Dag 6

De Themadag

Goeiemorgen !! Opnieuw begon een heerlijke dag in Austerlitz. We hadden eerst een heerlijk ontbijtje met ei..

Bij het ontbijt werden we ingedeeld in 3 groepjes van 5 man. Ik(Tessa) zat in het groepje met Ana, Kevin, Roel en Rosalie. We moesten  40 opdrachten in totaal maken om zoveel mogelijk punten te halen. We moesten dingen zoals :lucifer lont vuurtje te maken en een watje hoog in een boom plakken zonder in de boom te klimmen.. Op het einde van de dag werd bekend gemaakt welk groepje had gewonnen en dat was toevallig mijn groepje met 1062 punten. Eenmaal dat bekend was gemaakt kregen we te horen wie de dag-totem had gewonnen. Hierbij werd gekeken welk groepje had gewonnen en de extra inzet zoals wc-corvee en afwassen van het ontbijt. Daarbij hadden Rosalie en Tessa (ik) gewonnen. Toen was het tijd voor 2 rondes weerwolven +  vampieren , en was de dag voorbij…

Groetjes Tessa