• image
 • Tulpjes
 • Mooi!
 • image
 • image
 • Kwal
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Kampkrant WEK 2017 6.donderdag

Donderdag 20 juli... Dag 6

De Welpen en kabouters maakten veel lawaai in de ochtend. We moesten een staflid halen maar daarna waren we nog druk. Drie kwartier later ging de wekker. Eerst begonnen we met schreeuwen daarna gingen we aankleden. Toen werden de ochtendcorveers  uitgekozen. Ze moesten meteen aan het werk . vervolgens kwam iedereen naar de grote zaal de tafel was al gedekt. We gingen zitten en we mochten gaan eten. Tijdens het eten kwam Jacky Mc Wave ze ging uitchecken. Daarna kwam Kala Makehewa die is de bank directeur tijdens zijn gesprek kwam Valentino Magarita die kwam incheken. Kala zat te vertelellen over het dinertje van Kaipo zijn dinertje was eigenlijk een slaapmiddeltje. Daarna ging Tom het bosspel uitleggen, we recepten zoeken in het bos. Want we gingen ’s avonds zelf koken. Daarna hadden we vrije tijd. Er werden stres ballen en vingerhaak werkjes gemaakt. Vervolgens gingen we koken. Je had met drie of vier kinderen een recept. De recepten waren: eigen gemaakte kruidenboter, fruitvogel, pasta spiesjes, gevulde champion, spies van een krokodil, wraps rolletjes, gevulde eieren, nachochips.  Iedereen vond het lekker. Toen waren we klaar met eten even opruimen en iedereen kreeg een taak om iets te doen.

                                                       Groetjes Kim en Maaike