• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Mooi!
 • image
 • Tulpjes
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Kwal
 • image
 • image

Kampkrant WEK 2017 5.woensdag

Woensdag 19 juli... Dag 5

 

Vandaag zijn de welpen en kabouters op tijd opgestaan en hebben we vlug ontbeten en lunchpakketjes gesmeerd. Daarna zijn we in groepjes vertrokken naar Center Parks in Lommel waar de welpen en kabouters de hele dag in groepjes hebben gezwommen. Ze hebben zich er flink vermaakt met 4 glijbanen, bubbelbaden, een golfslagbad en een wild water baan. Tussen de middag hebben ze ook nog met z’n allen gezwommen en gespeeld in het golfslagbad. Na het zwemmen zijn we terug naar het gebouw gereden en hebben we frieten met kroketten en frikandellen gehad. Daarna hebben de kinderen nog kunnen genieten van een stuk watermeloen. Na het eten kwamen zakenman Günter Hinterglemmn en meneer en mevrouw de Zwart uitchecken. Ze hadden allemaal een fijne tijd in het hotel gehad en bedankten de welpen en kabouters voor alle hulp. Jackie mcWave kwam nog langs om een film te kijken in onze bioscoop. Het was een hele leuke en drukke dag.

De welpen en kabouters zitten nu de film Vaiana te kijken die Jackie mcWave heeft uitgekozen. Omdat de welpen en kabouters best moe zijn van al het zwemmen heeft de staf vandaag de kampkrant geschreven.

Groetjes, De welpen- en kabouterstaf