• Tulpjes
 • image
 • image
 • Mooi!
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Kwal
 • image
 • image
 • image
 • image

Kampkrant WEK 2017 2.zondag

Zondag 16 juli... Dag 2

 

Kampkrant zondag (ochtend en overdag)

Iedereen was om 7 uur waker en toen begonnen we te praten maar dat mocht niet en de staf zij dat en toen was bijna iedereen stil maar een paar kinderen waren door aan het praten en daar hadden een paar kinderen niet blij omdat er een paar kinderen willen slapen en daarom gingen we naar de staf en die was niet blij en toen kwam de staf in de slaapzaal zitten.  toen het 8 uur was gingen we aankleden +ontbijten . na het ontbijt mochten we nog even spelen. Rond 10 uur gingen we met het programma beginnen we moesten tikkie maskers maken. Daarna gingen we lunchen daarna mochten we nog even spelen. Rond 12 uur moesten we bloemen van de staf afpakken na dat spel moesten de bloemen juist smokkelen naar de andere kant(zonder getikt te worden).we mochten nog even spelen . daarna gingen we avondeten (inclusief toetje).daarna gingen we(kuokuo  .jerémy) de krant schrijven.