• image
 • Mooi!
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Kwal
 • Tulpjes
 • image
 • image
 • image
 • image

Kampkrant WEK 2017 1.zaterdag

Kampkrant zaterdagavond 15 Juli

Toen we aankwamen en naar binnen gingen, kregen we een sleutel met een nummer erop en toen moest je naar dat nummer van de kamer. Als je klaar was met klaar leggen mocht je buiten spelen om half negen  begonnen we met het programma, toen gingen verzamelen en gingen we  nummers kregen, en toen kwam er man die in paniek was omdat  het personeel van het hotel weg was...

Groetjes,

Jerémy en Kuokuo

 

Inderdaad, de hotelmedewerkers zijn allemaal verdwenen! Wat een ramp. Nu kunnen de kabouters en welpen helemaal niet zomaar gaan relaxen, maar moet er hard gewerkt worden om het hotel te runnen. Gelukkig hoeft dit maar 1 dagje: Kaipo heeft ons beloofd dat hij morgen alle medewerkers gevonden zal hebben! En daarom krijgen wij allemaal een 2x zo luxe vakantie de rest van de tijd!

Groetjes,

de Staf!