• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Tulpjes
 • image
 • Mooi!
 • Kwal

Kampkrant GV 2016 5.woensdag

Woensdag 27 juli... Dag 5

 

 

Helaas lukt het niet om elke dag om aan de kampkrant te werken. Buiten de slechte Wifi lukt het gewoon niet om consequent achter de laptop te gaan zitten en iets te gaan schrijven. Er is veel programma en als er geen programma is zijn we bezig met het voorbereiden van een volgend programma, of het uitrusten van een vorig programma.

Met dit stukje gaan we een poging doen om een paar dagen te overbruggen, hopende dat we nog een Wifi punt vinden om het ook daadwerkelijk op onze site te zetten. Als jullie dit lezen, weten jullie dat dat gelukt is.

Woensdag is de groep gaan zwemmen. Het was niet zo’n bijster mooi zwembad en de badmeesters waren redelijk streng (of lui), waardoor niet alles mocht. Wat wel leuk was, was dat het water nat is en dat zo alle kindertjes weer van een douche verzekerd waren. Voor iedereen was dat een hele opluchting. Het zwembad bestond uit twee watertjes, een klein wedstrijdbad en een nog veel kleiner minibadje. Maar zoals gezegd, het was lekker om er even in te zitten en alles van het begin van de week een keer lekker losgeweekt te hebben.

’s Avonds hebben we lekker frietjes gegeten. Na het heerlijke water gingen die er goed in.