• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Tulpjes
 • image
 • image
 • Kwal
 • image
 • Mooi!
 • image
 • image
 • image

Kampkrant WEK 2016 7.vrijdag

Vrijdag 29 juli... Dag 7

 

 

We zijn wakker geworden. We hebben ochtend gymnastiek gedaan. We hebben daarna paintball gedaan met water pistolen, bordjes en wc papier. Er stonden banken, tafels en tenten. Daar kon  je schuilen voor het water. Jules had gewonnen met iedereen tegen elkaar. En een paar kinderen dede terwijl ze af waren elkaar nat maken

Wendy kwam en we hebben gevlogen met elfenstof en een positieven gedachten. Toen kwamen een paar piraten en wij hadden ze verslagen. Ze wouden eerst niet vertellen waar peter pan was. Dat vonde wij niet leuk. Maar toen wou een piraat wijzen naar waar hij zat. Dus we vertelden het tegen Wendy. Toen renden we met veel kideren naar peter pan. Er zat iemand naast een panda. Ze noemde zichzelf peter panda. En de piraaten waren weg, maar de indianen hadden ze gepakt en vast opgesloten.

Toen hebben we pannekoeken gegeten. Toen gingen we onss klaar maken voor de disco. Het was super gezellig en leuk. We hebben gedanst, gefeest, snoep gegeten en laat opgebleven. Er kwamen optredens van kinderen van Meike, Noa, Bo, Lotte en Annelieke van Noa en Meike en van Ruben

 

 

Groeten van Jules en Annelieke